Loading...

DETAYLI BİLGİ

Bütünleyici Tedaviler Araştırma Derneği 2019 yılında kurulmuş olup homeopati, schussler mineralleri, bach çiçekleri, ortomoleküler tıp, fitoterapi, aromaterapi ve fonksiyonel tıp gibi bütünleyici tedavileri içeren konularda araştıma, bilgi paylaşımı ve işbirliği yapmak üzere bir çatı altında toplamak ve   bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuş bir dernektir.

Hekim ve Eczacı üyeleri ile büyümeye devam eden Bütad belirlemiş olduğu eğitim müfredatı kapsamında alanında uzman eğitmen kadrosu ile hem ülkemizde hem de yurtdışı kaynaklı sertifika programları ile eğitim programlarına devam etmektedir.

Online eğitim sistemimizde bulunan tüm dersler üyelerimiz için ulaşılabilir durumda ve istenildği zaman alınarak izlenebilir. Eğitimler ve Güncel Eğitim takvimimiz ile ilgili bilgilere https://www.butad.org/egitim-ve-seminerler/online-egitimler-02349795268875683 adresinden ulaşabilirsiniz.

Eczacı ve Hekimlerimiz üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından kendi kullanıcı hesabı ile repertorizasyon prgramımızı Ücretsiz olarak hasta kaydı yapabilir, farklı seçeneklerden repertorizasyon yapabilir.

Derneğimiz dergisi Academic Journal of Homeopathy and Integrative Medicine bütünleyici tedaviler konusunda yapılan çalışmalar için bilimsel alan oluşturmak üzere hazırlanmaktadır.

BÜTAD Çalışma Konuları Nelerdir?


A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Cannot load module 'redis' because required module 'msgpack' is not loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: